Signia

Motion C&G X
Signia

Motion C&G X

İşitme Kaybı:

Kendi kategorisinde ilk akustik hareket sensörlerine sahip olan Motion C Go X işitme cihazları, kullanıcıların her hareketine adapte olur. Li-ion şarj teknolojisi ve telefon görüşmeleri, müzik ve daha fazlası için bluetooth bağlantısı ile donanımlıdır. İleri ve çok ileri derece işitme kaybı olan kullanıcılar için şarj edilebilme özelliğini sunan ilk işitme cihazıdır

PURE 312 X
Signia

PURE 312 X

İşitme Kaybı:

Pure 312 X hareket halindeyken gürültülü ortamlarda en iyi konuşma anlama özelliğine sahip, akustik hareket sensörleri, opsiyonel dahili T-coil seçeneği, ultra HD e2e ve bluetooth bağlantı özelliği bulunmaktadır.

Active Pro
Signia

Active Pro

İşitme Kaybı:

Signia Active Pro, ikonik tasarımı yüksek teknoloji ile buluşturuyor. Gürültüde gelişmiş konuşma anlayışı için YourSound teknolojisi, Bluetooth bağlantısı, taşınabilir Li-ion şarj ve kişisel işitme asistanı Signia Assistant özelliği ile göz kamaştırıyor.

Pure C&G Ax
Signia

Pure C&G Ax

İşitme Kaybı:

Pure C and Go AX Li-ion şarj edilebilir ve Bluetooth bağlantısı özellikleri ile %20 daha fazla pil kapasitesi ile sağladığı esneklik ve kolaylık sayesinde kullanıcı memnuniyetini arttırır. Müzik, telefon araması ve TV seslerini yüksek ses kalitesiyle işitme cihazlarına aktarabilmektedir.