ReSound One

ReSound ONE

Bambaşka bir işitme deneyimi sizi bekliyor. Dünyanın ilk, son teknoloji ile donatılan, şarj edilebilir ve üç mikrofonlu (M&RIE) işitme cihazı ile tanışma vakti


Mikrofon ve kulak içi alıcı tasarımı M&RIE ile alanı gerçeğe en yakın şekilde algılayın ve sesleri kolayca bulun. Türünün tek örneği olan işitme cihazımız, yön ve derinlik ile günlük ses ortamlarınızı zenginleştirir.

ReSound ONE™' işitme cihazı ile rüzgarlı bir havada konuşmalar daha anlaşılır hale gelmektedir. Kulağınızın içindeki mikrofon, çevrenizdeki doğal sesleri rüzgar uğultusuyla bastırılmadan rahatça duyabilmenizi sağlar. Ultra Focus özelliği ile gürültülü ortamlarda bile konuşmaları kolayca duymanıza yardımcı olur. iPhone veya Android™ akıllı telefonunuza ve etrafınızdaki dünyaya doğrudan bağlanabilir ve dengeli Bluetooth® Low Energy ile kulaklarınıza sesleri ve kablosuz aramaları aktarabilirsiniz.

ONE 7 ve ONE 9 modellerinin RIE 61 CHR tipleri şık bir powerbank ve hareket halindeyken üç güne kadar dayanan hızlı şarj edilebilir özelliği bulunmaktadır. Cihazınızı şarj kutusuna yerleştirildiğinde, hem işitme cihazının hem taşınabilir şarj kutusunun pil durumu LED ışıklarıyla gösterilir. Pil zayıfladığında bildirim almak için ReSound Smart 3D ™ uygulamasını kullanın. Uygulama, şarj olurken ilerlemeyi izler ve işitme cihazlarınızın kullanıma hazır olduğunu size bildirir. ReSound Assist (Yardım) ve ReSoundAssist Live (Canlı Yardım) özelliği ile yardım parmaklarınızın ucunda.

Pilli cihaz çeşitleri de bulunmaktadır.

Özellikler

One9
One7
One5
Ultra Odaklanma
M&RIE
DFS Ultra III (Feedback)
Rüzgar Kalkanı
Kanal Sayısı 17 14 12
Ses Aktarımı

Diğer Özellikler

Garanti Süresi 2 Yıl
Pil Tipi Şarj edilebilir