ReSound

Resound Linx Quattro

Her şeyi net bir ses kalitesiyle duyarak, kolayca dinleyin ve konuşun. Estetik yapıya sahip küçük boyutu ile neredeyse görünmezdir. Dünyada ilk defa tüm mobil cihazlarla doğrudan ses aktarımı sağlamaktadır. ReSound LiNX Quattro ile Android uyumlu cep telefonları, tabletler ile doğrudan ses aktarımı yapılabilmektedir.

İstediğiniz yerde ReSound Assist, ince ayar, cihaz ayarlamalar ve güncellemeler için ReSound Smart 3D TM uygulamasından istek gönderebilir ve doğrudan ayarlarınızı işitme uzmanınızdan alabilirsiniz. Yalıtımlı bir lityum iyon pil, küçük, farklı boyutlarda ve uzun ömürlü bataryasıyla, herhangi bir pil ile uğraşmak zorunda kalmadan tam bir günden fazla süren güce sahip olursunuz.

Bu küçük ve göze çarpmayan işitme cihazlarının, çok estetik mini RIE modeli ve küçük ve uzun ömürlü şarj edilebilir modeli de mevcuttur. Kullanımı kolay üç Kulak Arkası (BTE) seçenekten, işitme kaybınıza ve kişisel tercihlerinize uyanı seçin. Bu kulak içi modeller kulağınızın anatomisine göre şekillendirilir ve sizin işitme ihtiyacınıza göre ayarlanır. Küçük komple kanal içi (CIC) modelimiz sınıfının en iyisi Bluetooth ses aktarımı özelliğine sahip türünün ilk işitme cihazıdır.


Özellikler

Diğer Özellikler

Garanti Süresi 2 Yıl
Pil Tipi Şarj edilebilir