Hangi Markayı Tercih Etmeliyim?
Uzmanından Tavsiyeler
Uzmanından Tavsiyeler

Hangi Markayı Tercih Etmeliyim?

İLK DEFA İŞİTME CİHAZI KULLANACAĞIM. HANGİ MARKAYI TERCİH ETMELİYİM ?

İlk kez işitme cihazı kullanacaksanız çok fazla marka seçeneği olması kafanızı karıştırmış olabilir. Bu süreçte en doğru yönlendirmeyi odyoloğunuz yapacaktır.

ilk kez cihaz kullanacaksanız önemli olan hangi markayı kullanacağınızdan çok, hangi özellik seviyesinde bir cihazı kullanacağınızdır. Fakat bazen özel gereksinimleriniz olabilir. Bu durumda bu ihtiyacınızı karşılayacak özelliğin bulunduğu markaya yönelebiliriz. İşitme cihazı seçimi kişiye özeldir ve her kullanıcının ihtiyacına göre cihaz seçimi yapılmalıdır. Size uygun cihazı seçerken günlük yaşantınızı, cihazdan beklentilerinizi odyoloğunuzla detaylı olarak paylaşmalı ve uygun cihazları denemelisiniz.

Deneyimli cihaz kullanıcıları, uzun yıllar kullandıkları markanın ses rengine alışabilir ve cihaz değiştirirken alışıktıkları sesi arayabilirler fakat ilk kullanıcılar için bu durum söz konusu değildir. Yine de her elektronik cihazda olduğu gibi büyük markaları tercih etmek servis süreçleri ve ürün kalitesi bakımından yararınıza olacaktır.

Unutmayın! işitme cihazından en iyi şekilde faydalanmak için erken tanı ve müdahale, uygun cihaz seçimi, doğru ayar ve düzenli kullanım gereklidir. Bu süreçte odyoloğunuz her zaman size rehberlik edecektir. Sağlığınızı önemsiyoruz ve her türlü sorununuzu çözmek için daima sizinleyiz.